ZZ MAST ZLATÁ

Krém, který eliminuje roztoče a zárodky demodexu, zastavuje svědění, zmírňuje zánět. Navrženo k léčbě demodikózy, růžovky a mnoha forem akné...

ZZ mast

Krém, který eliminuje roztoče a zárodky demodexu, zastavuje svědění, zmírňuje zánět. Navrženo k léčbě demodikózy, růžovky a mnoha forem akné,

Podrobnosti o produktu:

Sublimační mast na bázi oxidu zinečnatého a síry je určena k ochraně a boji proti kožním problémům způsobeným mikroby, plísněmi, roztoči, demodex folliculorum, demodex brevis atd. Sublimovaná síra může změkčit epidermis, urychlit keratolýzu a může být indikována k léčbě akné , růžovky a mazové dermatitidy vyvolané steroidy.
Tento produkt patří do kategorie OTC (Over-The-Counter) a jako takový je bezpečné jej používat bez dohledu lékaře.

Jak používat:
Před použitím proveďte kožní test, abyste se vyhnuli alergické reakci na některou ze složek. Za tímto účelem naneste malé množství krému na loket nebo předloktí a počkejte několik hodin.
Očistěte si obličej čistým neutrálním mýdlem a teplou vodou a poté naneste určité množství přímo na obličej dvakrát denně (např. Ráno a večer).


Upozornění !!
Také byste se měli vyvarovat alkoholu, kořeněných, tučných a mastných jídel. Krémy jsou určeny pouze pro vnější použití. Jakákoli jiná aplikace může způsobit otravu!
Abyste získali spolehlivé výsledky, upozorňujeme vás, že 48 hodin před detekčním testem Demodex by neměl být používán žádný krém.

Složení:
Jedná se o směsný přípravek. Každý gram masti obsahuje 71 mg oxidu zinečnatého a sublimované síry. Pomocné složky: mentol, matrixyl, attar.
Balení obsahuje 20 g produktu.

Kontraindikace:
Nesmí jej užívat pacienti se známou přecitlivělostí na léčivý přípravek nebo na kteroukoli jeho složku. Nepoužívejte s Merkurem, jinak by se výrobek mohl pokazit a být více dráždivý. Měl by být používán s opatrností během těhotenství nebo kojení. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicí.
Poznámka! Pokud užíváte další externí léky, zeptejte se před použitím lékaře nebo lékárníka.
Poznámka! Pokud se krém dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím studené vody.

Skladování:
Krém by měl být skladován na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Dodržujte prosím datum použitelnosti vytištěné na obalu. Uchovávejte jej mimo dosah dětí. Doba použitelnosti je 2 roky od data výroby.
Uchovávejte mimo dosah měděných a stříbrných výrobků.