ČASTÉ DOTAZY


1) Jak mohu použít masti Zhongzhou a krém XFML?
Aplikujte výrobky na obličej omytý vlažnou vodou a mýdlem. Pokud je to možné, použijte ten, který odstraní roztoče. Vysušte si obličej měkkým ručníkem, ne úplně - pomůže krém nanést, pokud je pokožka trochu mokrá. Produkt by měl být aplikován malými tečkami na celý obličej a poté jemně vetřen do pokožky. Aplikace by měla probíhat dvakrát denně, ráno a večer. Zvláště důležité je použití krému před spaním.

Během léčby by mělo být používání kosmetiky omezeno nebo dokonce zakázáno. Aby váš imunitní systém dosáhl plného potenciálu, můžete své tělo doplnit vitamínem B2 (riboflavin) denní dávkou 5-10 mg. Doporučuje se také jakákoli další pomoc vaší imunitě.

Pro dosažení nejlepších výsledků by měla být mast a krém používány zaměnitelně - XFML, když se probudíte, a Zhongzhou, když jdete spát. Léčba by měla pokračovat i poté, co nejsou viditelné žádné příznaky, protože Demodex folliculorum by měl být léčen 90 dnů a Demodex brevis 120 dní.
Pamatujte, že výrobky jsou určeny pouze pro vnější použití. Nepolykejte je.

2) Je pocit tepla nebo chladu po aplikaci produktu normální?
Je zcela normální cítit teplo nebo chlad - je to cítit po aplikaci masti Zhongzhou (chladicí účinky způsobené mátou) a krému Xin Fumanling.
Lidé při první aplikaci masti reagují rýmou nebo slzami. Pocit se však stává méně cítit a postupně mizí s každou aplikací v procesu léčby.

3) Večer a v noci hůře tikají.
Stává se to kvůli aktivitě Demodex. Je to noční organismus. Objevují se na povrchu kůže, aby se pářili a prodloužili existenci svého druhu, pokud je to bezpečné a podmínky jsou příznivé. Když se pak pohybují po povrchu, můžete v noci cítit zvýšený pocit lechtání nebo svědění.

4) Jaké jsou nejčastější příznaky aktivity Demodex?
Ačkoli někdy nejsou přítomny žádné známky Demodexu, v oblastech, kde jsou přítomny (obličej a kůže na hlavě), lze cítit svědění a pocit plazení.
Mezi další příznaky mohou patřit rozšířené póry na tvářích, nosu, bradě a čele, zarudnutí pokožky obličeje (rosacea), problémy s kapilárami, rozvoj akné a pálený nos.

K lechtání v oblasti obličeje dochází hlavně večer a v noci v oblastech tváří, nosu a čela. Toto je nejaktivnější období pro roztoče - čas, kdy se páří. Mnoho infikovaných lidí to považuje za normální věc a škrábání je automatický reflex. Ani si toho nevšimnou nebo si neuvědomí, že si poškrábou obličej.
Kůže v oblasti hlavy, která se lechtá z důvodů, jako jsou lupy, nebo jiných parazitů, jako jsou vši přispívající k pocitu škrábání, by měla být z diagnózy vyřazena a poté by měla být zahájena vhodná léčba.
Vypadávání vlasů. To může být způsobeno prodlouženou a rozsáhlou aktivitou Demodex folliculorum.
Rozšířené póry. Obvykle začíná na tvářích a oblasti nosu.
Akné. Skvrny, erupce a pustuly jsou jeho oblíbenými formami.
Zčervenalá kůže. Nos, čelo a tváře jsou primárně postiženými oblastmi.
Svědění řas. Řasy mnohdy řídnou a vypadávají.

Také: Svědění obočí. Nadměrná produkce pleťových olejů. Rosacea demodektického původu. Nafouklý nos.

5) Reakce na Demodex
Roztoči Demodex způsobují problémy s kůží, ve které žijí; poškozují buněčné stěny a vysávají výživné látky z vnitřků vlasových folikulů a vlasových kořínků. Dělají to po celý svůj život. Podráždění je často způsobeno pářením, kladením vajíček, životem uvnitř kůže, množením bakterií, produkcí odpadu a umíráním. I když se jejich těla rozloží, odpad se pak uvolní a způsobí zánět.

Podle výzkumu je Demodex parazitem patogenních vlastností. Problém nastává, když je velký počet roztočů kombinován se sníženou imunitou. Podráždění kůže způsobené mechanickým a chemickým působením roztočů může vyvolat imunitní reakci v různých formách, jako jsou kožní erupce, místní zarudnutí a zánět.
Zánět kůže způsobený příznaky roztočů a rosacey u dospívajících je často vnímán jako akné dospívajících.
U přibližně 60% lidí se zánětem kůže se rosacea vyvinula u 2,44% a zánět podobný akné u 7,56%, jak ukazuje poznámka 1 a podle provedené studie.

Struktura pokožky a její krása se poškodí v případě nesprávně diagnostikované léčby a nedostatku testů.
Drsná a ošklivá pokožka obličeje se objevuje, protože se stav stále opakuje, což způsobuje jeho zničení.
Bez včasného zásahu, dobrých diagnóz a vhodné terapie se zánět bude opakovat. Mohou se také vyvinout změny na kůži. Patologie se může objevit ve formě vlasových folikulů s rozšířenými otvory, rozšířenými póry, kapilárami, které mohou být poškozeny a rozšířeny, hyperplazií buněk a růstem buněk obličeje a nosu.

Jak je vidět, roztoči mohou způsobit rozsáhlé poškození vaší pokožky.

6) Jak dlouho musím pokračovat v léčbě?
Terapie je navržena tak, aby se zbavila problému a zničila roztoče, což lze potvrdit testem. I když nejsou známkami své přítomnosti, neznamená to, že všichni zmizeli. Přerušení terapie ve špatném okamžiku a může mít za následek jejich rychlé rozmnožování a zamoření tváře. Viditelné účinky léčby lze pozorovat velmi brzy, ale léčba může trvat až několik měsíců. Pocit svědění může zmizet do jednoho měsíce.

Demodex folliculorum by měl být léčen po dobu 90 dnů a Demodex brevis po dobu 120 dnů nepřerušované terapie.

Většina roztočů zemře po počátečním stádiu léčby. K jejich odstranění se však doporučuje používat produkty po dobu 120 dnů. Jednoduchý test může pomoci určit, zda jsou stále tam, nebo zda jsou pryč

7) Testování infekce je velmi důležité
Správná diagnóza je jádrem správné léčby, takže provedení testu vám poskytne nejlepší způsob, jak zjistit, zda jsou roztoči příčinou stavu vaší pokožky. K provedení testu a schválení léčby se doporučuje využít služeb zkušeného dermatologa, ale v případě nedostatku přístupu k němu je možný i vlastní test za předpokladu, že jste schopni použít mikroskop. Pokyny lze nalézt na internetu (krátký film), abyste se s nimi mohli poradit vy nebo lékař. Můžeme také odpovědět na jakékoli dotazy týkající se postupu. Pozitivní výsledek způsobí, že se člověk začne léčit a pokračovat v něm, protože je více motivován k přiměřenosti a odhadovaným výsledkům. Po ukončení léčby

8) Příjem vitamínů
Váš imunitní systém potřebuje pomocníka. Mezi nejznámější a snadno dostupné prostředky patří vitamín B2 (riboflavin), který lze užívat třikrát denně v dávkách 5-10mg.

9) Šíření Demodexu Roztoče
Demodex lze snadno přenášet z jedné osoby na druhou prostřednictvím sdíleného používání hřebenů nebo ručníků nebo dotykem nebo líbáním někoho. Nakazit se můžete osobou, která si není vědoma napadení roztoči nebo která o něm neprojevuje žádné známky. To však neznamená, že se u vás vyvine stav, protože přibližně 10% infikovaných jedinců má příznaky na kůži.

Stává se to kvůli změnám v imunitním systému a celkovému zdravotnímu stavu jednotlivců, ale skutečný důvod nebyl znám. Tento stav se však může vyvíjet po mnoho měsíců nebo dokonce let bez příznaků a můžete nakazit ostatní, aniž byste to věděli a naopak.

10) Volba vhodné masti
Hlavní rozdíl mezi masti spočívá v tom, že Xin Fumanling kromě bylin obsahuje také mentronidazol (3%). Zhongzhou je založen na přírodních surovinách. Krémy také pocházejí od různých výrobců.

Pro méně dráždivé kožní reakce je lepší použít přípravek Zhongzhou, protože u některých uživatelů se po aplikaci masti Xin Fumanling může objevit pocit svědění a zarudnutí. Nebojte se, zmizí, jakmile přestanete masti používat.

Použití obou produktů umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků. Doporučujeme ranní aplikaci Fumanlingu a večerní použití Zhongzhou. Účinky se liší na osobu, ale pokud je vaše reakce pokožky na oba produkty dobrá, není důvod používat pouze jeden, protože se navzájem doplňují. Pokud se u vás však objeví zarudnutí nebo svědění, použijte pouze ten bez dalších přísad. A mějte na paměti, že večerní aplikace je nejdůležitější.

11) Mohou být roztoči Demodex příčinou akné dospívajících?
Ano, mohou. Roztoči Demodex jsou zodpovědní za 90% akné dospívajících; bakterie způsobují 10%. V tomto věku mazové žlázy vylučují více mazu. K akné přispívají i hormonální změny. Kůže obličeje je pak vhodným prostředím pro chov a prospívání roztočů a nakonec pro rozvoj akné. 150 klinik používá k léčbě lékařské masti ZhongZhou, zprávy o datech.

12) Neznalost během infekce roztočem Demodex
Zdá se, že lékařská profese nevěnuje pozornost problémům, které lidé kvůli této příčině mají, takže nakažené osoby nemusí vědět, že Demodex způsobuje jejich stav. Správná diagnóza urychluje léčbu a brání roztočům v reprodukci, čímž předchází poškození kůže tímto způsobem.

13) Roztoči Demodex a krása vaší pokožky
Roztoči mohli být odstraněni, i když jejich přítomnost ještě není objevena, než vám začne být tento stav škodlivý.
Zavřené póry jsou známkou zdravé pokožky, proto je uzavřete naší mastí. (Jsou rozšířeny díky aktivitě Demodex.) Udržujte efekt pro svou krásu a zdraví. Používání bohaté kosmetiky přispívá k infekci roztočů, protože prospívají živinám obsaženým v krémech. Když zlikvidujete roztoče, kosmetika, kterou používáte, pomůže pouze tomu, aby vaše pokožka vypadala lépe a aby vám na obličeji nezajistila parazity.

Dalším účinkem způsobeným Demodexem jsou ztenčené řasy nebo jejich ztráta, protože roztoči žijí ve svých kořenech.

14) Používání make -upu během terapie
Doporučuje se snížit množství a frekvenci používání make -upu, protože snižuje účinnost léčby a prodlužuje její délku. Občasné jemné líčení není problém, ale neustálá aplikace může přinést narušení terapie.

15) Přežití roztočů mimo tělo svého hostitele
Roztoči Demodex se daří ve vlhkém/vlhkém prostředí i mimo tělo jejich hostitele. Přežívají na vlhkých ručnících a po více než třech dnech je lze stále pozorovat živé v oleji. V suchém prostředí však za několik hodin zemřou.

16) Úplné odstranění roztočů vyžaduje čas
Léčba trvá dlouho díky životnímu cyklu Demodexu. Dospělé můžete rychle zabít, ale jejich vajíčka a nymfy jsou hluboce skryty ve vlasových folikulech, takže je musíte vyloučit, abyste zabránili jejich páření. V případě Demodex folliculorum, jak se objevují na povrchu kůže, je to snadné. Druhý typ, konkrétně Demodex brevis, je však těžší zničit, protože se skrývají hluboko v mazových žlázách a jsou těžko dosažitelné, pokud jde o vnější léčbu, což zase prodlužuje dobu léčby.

Jak evoluce postupovala, raná stádia vývoje navrhla ochranné systémy, tj. Vajíčka a nymfy jsou pokryty zvláštním druhem filmu, který je neproniknutelný pro bylinné nebo chemické látky, které by je poškozovaly, včetně pesticidů a insekticidů, jako je ivermektin. Proto je odstranění dospělých forem klíčové - žádní dospělí, žádné nové formy, žádná násadová vejce, žádná nová generace každých tucet a více dní. Kontinuální léčba přináší nejlepší výsledky.

17) Výskyt
nežádoucích účinků Vedlejší účinky se mohou objevit v prvních dnech po zahájení léčby. Infekce může být způsobena rozkladem těl usmrcených roztočů. Každý člověk má na tento proces svou vlastní jedinečnou reakci. Někteří lidé si mohou myslet, že je něco špatně a terapie nemá žádné účinky. Ve skutečnosti to znamená, že je vše tak, jak má být, a produkt eliminuje roztoče. Během doby infekce může být pro ty s růžovkou a akné obtížné to vydržet, ale nepřetržité, nepřerušované ošetření pomůže v krátké době obnovit jejich čistotu a krásu.

18) Požadavky na zvláštní opatření v každodenním životě

Bylo by nejlepší používat osobní předměty každodenní hygieny: hřebeny, ručníky, prostěradla a měnit je každý den. Demodex zemře, když je mimo tělo svého hostitele, ale pokud zůstane na mokrých předmětech, může žít déle než dva dny a nakazit ostatní.

Infikované osoby nemusí vykazovat žádné viditelné příznaky napadení roztoči, ale přesto pro vás mohou být zdrojem infekce. Pokud si nejste jisti, je lepší udělat si krátký a jednoduchý test. Pokud tam jsou roztoči, podstoupte ošetření, abyste se vyhnuli opětovnému zamoření dotykem, objetím, polštáři nebo prostěradly.

Pokud osoba žijící s vámi nevykazuje žádné viditelné příznaky ve formě vyrážky, akné, růžovky atd., Zkuste žít normálně a počkejte. Pokud se příznaky vyskytnou po kontaktu s vaším partnerem, zvažte léčbu stejného stavu.

Po hraní s domácími mazlíčky si vždy umyjte ruce mýdlem a vodou a nedovolte jim, aby se dotkly vašeho obličeje.

19) Můj dermatolog si myslí, že si vymýšlím
V západních společnostech s klasickými lékařskými programy lékaři často určují Demodex jako důvod určitého kožního onemocnění. Je to jiné v zemích jako Čína a Rusko, kde je pocit svědění nebo lezení téměř okamžitě rozpoznán jako přítomnost Demodexu. I když někteří lékaři diagnostikují problém dobře, nezdá se, že by používali vhodnou léčbu, řešili by to pesticidy, které otráví vaši pokožku a tělo. To pomáhá pouze dočasně, a jak bylo uvedeno výše, spárují se a problém se objeví znovu. Etiologie stavu není známa, ale, jak někteří naznačují, může mít původ ve změnách imunitního systému. Test přítomnosti roztočů je velmi jednoduchý a není časově náročný. Povědomí je však problém. Někteří lékaři západní medicíny často nereagují pozitivně na pacientovy návrhy týkající se důvodu jejich stavu kůže. Dočasné selhání imunitního systému může být důvodem problémů s Demodexem. Osobám s kožními problémy neznámého původu důrazně doporučujeme, aby nás kontaktovali e -mailem a podělili se o svůj příběh. Mohli bychom vám pomoci a doufejme obnovit vaše pohodlí každodenního života.

20) Proč čínské výrobky?
Západní medicína se teprve nedávno začala zajímat o výzkum škodlivých výsledků Demodexu na kůži, zatímco v Číně byla zkoumána více než tři desetiletí. Studie zahrnovala rozsáhlý výzkum roztočů a spojení mezi roztoči a špatnými kožními chorobami a také pokus o vytvoření prostředku pro jejich zničení, přičemž kůže zůstala nepoškozená.

Čínská léčebná kúra a také bylinné produkty jsou alternativními postupy tradiční čínské medicíny založenými na 5000 let starých starověkých znalostech.

Lékaři tam používají jiný přístup k léčbě stavu založeného na dlouhých přírodních léčebných zkušenostech. Naše výrobky jsou tak jedinečné díky kombinaci dvou léčebných systémů v nich: čínský a západní styl při jejich přípravě a testování splývají, což je činí velmi účinnými.