XFML krém Xin Fumanling Cream bojuje proti roztočům, většinou typu Demodex, ale také proti bakteriím. Snižuje zánět, eliminuje svědění, chrání pokožku a zlepšuje její vzhled. Přípravek je zvláště účinný při léčbě akné, růžovky a seboroické dermatitidy.


XFML krém (Xin Fumanling Creme)

Xin Fumanling Cream je léčivá kosmetika připravovaná hongkongskou společností JINAN Pharmaceutical Factory Dongfeng. Autorem je profesor Qu Kui Zun, mezinárodně uznávaný dermatolog, který zkoumá Demodex 48 let. Byl oceněn čínskou státní cenou (zlatá medaile) a je také držitelem stříbrné medaile na International and New Technologies Festiwal v Ženevě za svůj patent

Xin Fumanling Cream bojuje proti roztočům, většinou typu Demodex, ale také proti bakteriím. Snižuje zánět, eliminuje svědění, chrání pokožku a zlepšuje její vzhled. Přípravek je zvláště účinný při léčbě akné, růžovky a seboroické dermatitidy. Pomáhá udržovat zdravou strukturu pokožky, a tím přispívá k tomu, že je hladší, jemnější a krásnější. Výrobek je označen mezinárodním certifikátem kvality GMP. Patří do kategorie OTC (Over-The-Counter) a je bezpečné jej používat bez lékařského dohledu.

Jak používat
Před použitím proveďte kožní test, abyste se vyhnuli alergické reakci na některou ze složek. Za tímto účelem naneste malé množství krému na loket nebo předloktí a počkejte několik hodin.

Pokud nedojde k žádným rušivým změnám na kůži, umyjte si ruce a obličej hypoalergenním neparfemovaným mýdlem, abyste jej později osušili čistým ručníkem. Krém by měl být aplikován konečky prstů na několik míst, aby byla rovnoměrná distribuce a potírání. Krok by měl být opakován 2-3krát denně zaměnitelně se sírovým krémem. (Nepoužívejte prosím oba současně)
Poznámka!

Pokud je to možné, nepoužívejte jinou kosmetiku, která může být výživná pro roztoče nebo může interagovat s jinými přípravky. Během léčby je zakázáno pít alkohol. Člověk by se měl také vyvarovat ostrých a sladkých jídel. Krémy jsou určeny pouze pro vnější použití. Jakákoli jiná aplikace může způsobit otravu!

Krém používejte podle pokynů a bez přestávek. Pokračujte v terapii, i když příznaky odezněly. Odhadovaná doba léčby je 120 a 180 dní pro Demodex Folliculorum a Demodex Brevis. Ve zvláštních případech může trvat až 6 měsíců. Výsledky budou mluvit samy za sebe, protože krémová aktivita má překvapivé účinky. Po skončení období aplikace proveďte 2 testy v měsíčním časovém odstupu, abyste se ujistili, že jste trvale bez roztočů, a poté dokončete terapii.
Poznámka!
Abyste získali spolehlivé výsledky, upozorňujeme vás, že 48 hodin před detekčním testem Demodex by neměl být používán žádný krém.

Vzorce z řady XFML určené pro boj s demodexem může zdravý člověk použít jako preventivní opatření. Krém odstraní roztoče demodexu, než se rozšíří a způsobí infekci.
Může být také použit ke zlepšení celkového stavu pokožky, protože krém XFML ji činí pružnou, měkkou a lesklou.

Hlavní složka:
kořen Stemony, semena cnidium monnieri, řepka štětinatá, karafiát čínský. Pomocné látky: kyselina stearová, glycerolmonostearát, cetylalkohol, stearylalkohol, parafinový olej, glycerol, triethanolamin, metronidazol, ethylparaben, aroma.

Má antiseptické vlastnosti, které se používají k léčbě infekcí způsobených anaerobními bakteriemi a prvoci. Navíc obsahuje výtažek z kořenů Angelica Dahurian, Radix Stemonae a směs speciálně vybraných čínských bylin. Čínská medicína je založena na mnohaletém používání léčivých vlastností bylin. XFML Krém je kombinací lékařských znalostí Dálného východu a nejnovějšího vývoje na Západě. Díky své vysoké účinnosti získal uznání po celém světě (stříbrná medaile na mezinárodní výstavě v Ženevě). Krém se snadno používá, založený na bylinných přísadách. Kvalita výrobku je potvrzena mezinárodním certifikátem kvality GMP. Balení obsahuje 20 g produktu.

Kontraindikace
Děti do 10 let, těhotné ženy, kojící matky, alergické reakce na některou ze složek.

Skladování
Krém by měl být skladován na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Dodržujte prosím datum použitelnosti vytištěné na obalu. Uchovávejte jej mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti je 2 roky od data výroby.

Poznámka!
Pokud se krém dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím studené vody.