Fumanling - krém proti akné a demodexu. Nový krém Fumanling je přípravek určený k použití v případě zamoření roztoči Demodex. Je to bylinný produkt plný koncentrovaných bylinných extraktů s přídavkem základních vitamínů. Výrobek je vyroben nejmodernější technologií s vysoce účinnými přísadami a vyváženými aktivními prvky. Je to nová generace bakteriostatických a roztočových produktů péče o pleť.


Fumanling - krém proti akné a demodexu.                                                                                                                        Nový krém Fumanling je přípravek určený k použití v případě zamoření roztoči Demodex. Je to bylinný produkt plný koncentrovaných bylinných extraktů s přídavkem základních vitamínů. Výrobek je vyroben nejmodernější technologií s vysoce účinnými přísadami a vyváženými aktivními prvky. Je to nová generace bakteriostatických a roztočových produktů péče o pleť.
Podle vědeckých studií má 97% dospělých roztoče na tváři. Roztoči jsou přirozenými nepřáteli zdravé kůže a jejich reprodukční schopnost je obzvláště silná. Parazitují hlavně v oblasti obličeje. Výrobek má bakteriostatické vlastnosti a eliminuje roztoče, navíc může regulovat sekreci oleje a zabraňuje zvětšování pórů na obličeji, zabraňuje zarudnutí a dalším podobným infekcím způsobeným roztoči. Dlouhodobé používání vrací drsné pokožce lesk, hladkost a pružnost. Krém má vysokou kompatibilitu. Neinterferuje s fyziologickými funkcemi pokožky. Je osvěžující a příjemný po použití a je vhodný pro muže, ženy, starší lidi a mladé.

Aplikace
Před použitím některého z produktů musíte provést kožní test, abyste zjistili, zda na některou ze složek není alergická reakce. Krém naneste na loket nebo předloktí a počkejte několik hodin.
Pokud nedojde k žádným rušivým změnám, důkladně si umyjte ruce a obličej, nejlépe hypoalergenním mýdlem bez vůně a poté je dobře otřete čistým ručníkem. Krém se nejlépe nanáší prstem na více míst, aby se později rovnoměrně rozetřel a poklepal. Opakujte dvakrát až čtyřikrát denně. Při použití se sirnou mastí nemíchejte oba produkty najednou.

Pozor!
Kdykoli je to možné, vyhněte se používání jiné kosmetiky/přípravků, které mohou obsahovat živiny, které roztoče živí nebo by mohly vstoupit do nežádoucí reakce, a také oslabit účinek léčby. Během terapie byste se měli vyvarovat pití alkoholu, konzumace kořeněných jídel a velkého množství sladkostí, které mohou u některých lidí ovlivnit stav pokožky. Krémy jsou určeny pouze pro vnější použití! Jiné použití může způsobit otravu!
Používejte krémy v souladu s pokyny a pravidelně. I když příznaky za kratší dobu zcela vymizely, pokračujte v terapii podle doporučení: minimálně 90 dní u přípravku Demodex Folliculorum a minimálně 120 dní u přípravku Demodex Brevis (přítomno se zánětem očních víček). Trvání terapie může být delší v případě problémů s nízkou imunitou nebo jiných souběžných onemocnění. Po terapii můžete provést kožní test, abyste se ujistili, že roztoči navždy zmizeli. Doporučená doba je přibližně dva měsíce od ukončení používání krémů a čisticích prostředků.

SloženíLékořice, glycyrrhizát dvojdraselný, alfa-bisabolol, zvlhčující látka s mořskými polysacharidy, propylenglykol, mannitol, cetylalkohol, glycerol, silikonmethylový olej, deionizovaná voda, vitamín E.

Balení obsahuje 20 g produktu.

Kontraindikace : Děti do 10 let, těhotné a kojící ženy, alergické reakce na některou ze složek.

Skladování : Skladujte na suchém a chladném místě mimo sluneční světlo. Dodržujte datum spotřeby na obalu. Držte mimo dosah dětí. Doba použitelnosti od data výroby je 2 roky.

Upozornění !!
Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím studené vody.