Gel na mytí obličeje a těla Sheng Shi Kuizun (Demodex, seboroická dermatitida, rosacea, akné vulgaris).                                                                                                  Gel je 100% založen na přírodních složkách, neobsahuje škodlivé látky a je bohatý na vysoce kvalitní přísady a vitamíny...

Čistící gel Sheng Shi Kuizun je terapeutický přípravek, určený pro každodenní péči a boj proti demodikóze, stejně jako pro lidi trpící akné různého původu a PsA. Tento produkt patří do řady lékařské kosmetiky Dr Qu Kui Zun, světově uznávaného dermatologa a průkopníka v léčbě kožních onemocnění způsobených Demodexem a dalšími. Přípravek má antipruritické a antibakteriální vlastnosti; působí proti tvorbě různých infekcí způsobených parazitem Demodex na kůži; má uklidňující a regenerační účinek. Tento produkt je extrémně přesný při odstraňování roztočů a zároveň chrání před jejich množením. Má příjemnou bylinnou a mentolovou vůni a je účinný. Gel je 100% založen na přírodních složkách, neobsahuje škodlivé látky a je bohatý na vysoce kvalitní přísady a vitamíny. Dokonale snižuje sekreci kožního mazu; činí pokožku pružnější a zvlhčenou. Výrobek je určen pro všechny typy pokožky, dokonce i pro velmi citlivou.

Použití:
Gel se nanáší na vlhkou pokožku. Masírujte, dokud nezískáte bohatou pěnu. Opláchněte a v případě potřeby opakujte. Přípravek lze použít denně nebo podle potřeby.

Složení:
Vitamín A, vitamín B, vitamín B5 a B6, vitamín C, vitamín E, čínský žlutý hořec, extrakt z aloe, Ginko Biloba, extrakt z čajovníku, heřmánkový extrakt, ženšenový extrakt, máta peprná, skořice, extrakt z cedru, extrakt z Čarodějnice Hazel, lékořice, sorbitol.

Kontraindikace :
Tento prostředek je určen pouze k vnějšímu použití. Nesmí se užívat ústy. Pokud se přípravek dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte vodou. Balení obsahuje 240 ml přípravku.

Skladování :
Prací gel uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla, nadměrně vysokých teplot a mimo dosah dětí. Datum výroby najdete na obalu. Platí 3 roky od data výroby.